نتیجه تصویری برای خدمات باربری چیست

در بیمه های باربری داخلی، مبدأ و مقصد در داخل كشور ایران می باشد. بیمه نامه های باربری داخلی را می توان به چند شكل صادر نمود:

بیمه نامه باربری عمومی

در این نوع بیمه نامه شرایط اصلی بیمه و سرفصلهای اصلی حقوقی و تعهدات طرفین بیمه نامه معین می‏شود و با یك سرمایه بیمه‏ ای معین ومشخص موافقت می‌گردد كه معمولا شامل باربری های متعددی می باشد و به همین دلیل، قرارداد تا زمانی كه سرمایه توافق شده از طریق حمل و نقل های متعدد به پایان رسد دارای اعتبار می باشد.

بیمه نامه باربری با پوشش باز

در بیمه نامه با پوشش باز با توافقی كه بین طرفین انجام می‏شود هر یك هفته گواهی بیمه ازسوی بیمه سامان صادر می‌شود و حق بیمه متناسب با سرمایه های حمل شده از سوی بیمه گذار پرداخت می گردد. در واقع تعداد دفعات حمل كالا تحت پوشش قرار دارد و چون زمان قرارداد معمولاً یكسال است، مذاكره و توافق مجدد در مورد آن ضروری نمی باشد.

بیمه نامه باربری ساده

بیمه نامه ای است كه برای حمل كالایی مشخص صادر می شود و در آن مشخصات کالای بیمه طبق فرم پیشنهاد باربری در آن قید می گردد.

چرا از بیمه باربری استفاده کنیم ؟

امروزه با پیشرفت جوامع بشری از شدت برخی ریسک ها در جریان حمل و نقل کاسته شده است اما افزایش حجم حمل و نقل کالاهای مختلف ریسك های بسیاری را به بار آورده است. استفاده از بیمه حمل و نقل و باربری سبب میشود تا امنیت سرمایه شما در برابر خطرات محتمل و غیر قابل پیش بینی تامین شود.

.

.

.

.


کاربر گرامی از سایت زیر نیز دیدن فرمایید :
لینک سایت : افزایش رتبه سایت
تاریخ : پنجشنبه 11 شهریور 1395 | 04:14 ق.ظ | نویسنده : مدیر | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic