474bnm77s5uh5h4g1a.jpg


طراحی کردن سایت (طراح وب مستقل) به موارد استفاده کردن از سایت بستگی دارد اگر شما در زمانی که سایت را طراحی می کنید نیاز کاربران را در نظر نگیرید و نیازهای آنان به صورت واضح نباشند نباید انتظار داشته باشید که سایت شما یک کارایی مناسبی را داشته باشد.

شما می توانید از طریق زبان های برنامه نویسی مثل PHP و به وسیله پایگاه داده و بانک اطلاعاتی مثل MySQL   یک طراحی سایت را با کاربرای متفاوتی انجام دهید البته می توانید از Ajax  و جاوااسکریپت هم استفاده نمایید ولی باید توجه کنید که در جای مناسبی از آن ها استفاده کنید تا بتوانید نیاز مخاطب را برطرف نمایید.

HTML    هم یک زبانی می باشد که می توانید از آن برای طراحی کردن صفحات وب ایستا استفاده نمایید از این زبان برای مشخص شدن عنصرهای مختلف صفحه از مقداری برچسب استفاده می کنند.برای اینکه این صفحات را بنویسید به برنامه ای هم نیاز ندارید شما می توانید با نوت پد هم این کار را انجام دهید جدا از برنامه ای که استفاده می کنید اگر با HTML آشنایی داشته باشید می تواند به شما در ساختن صفحات وب کمک کند.

چند مورد برای جذب کاربر

-زمانی که وعده می دهید به آن عمل کنید اگر یک کارفرما از شما می خواهد که سایتش را تا پنج روز دیگر تحویل دهید پس حتما باید طراحی سایت شما به موقع انجام شود

-اگر می خواهید اعتماد بیشتری را جلب کنید بهتر است که اصول را رعایت نمایید مثل ایجاد کردن یک فضای خالی در سایت ، ترکیب بندی را رعایت نمایید ، متن های شما رنگ خوبی داشته باشند ، محتوایی که ارائه می کنید خوانا باشد.

افراط کردن در سئو نکته ای است که به محبوبیت و اعتماد یک کاربر صدمه می زند سئو مهم است ولی شما نباید کاربر را فراموش کنید و یادتان باشد که مطالبی را که در سایتتان منتشر می کنید برای کاربر است پس نباید باعث شود که کاربر نسبت به سایت شما بی اعتماد شود.

هیچ کس دوست ندارد بفهمد که فریب خورده است و یا کاری را به اجبار انجام می دهد اگر شما در اول یک صفحه پاپ آپی می گذارید در واقع از کاربر می خواهید که چیزی را که خودتان می خواهید ببیند و این حس خوبی به کاربر نمی دهد یا مثلا می خواهید یک فایل را به فروش برسانید که نیاز یک کاربر را برطرف نماید واما آن فایل نیاز کاربر نیست در اصل شما کاربر را گول زده اید.

داشتن یک محتوای با کیفیت بالا در طراحی سایت خیلی مهم است و سبب ایجاد تعامل و ارتباط با بازدیدکنندگان سایت می شود و همین تعامل ایجاد شدن سبب می شود که عملیات های بهتری مانند انجام دادن خرید و ..... انجام شود.سعی کنید با سایت هایی که محتوایی مشابه شما دارند ارتباط داشته باشید باید مطالعه داشته باشید مطالعه سبب می شود که ایده های خودتان را بررسی نمایید و جالب ترین آن ها را انتخاب نمایید و در سایت خودتان بگذارید.

شما خیلی خوب می دانید که چطور باید با یک کودک پنج ساله یا یک رئیس شرکت صحبت کنید در اصل شما باید بدانید که چگونه صحبت های خودتان را برای مخاطبان توضیح دهید تا آنها صحبت های شما را درک کنند این نکته درباره ایجاد محتوا هم مهم است طراحی سایت فقط شامل گرافیک نیست بلکه شما باید بقیه المان های سایت را هم در طراحی سایت رعایت کنید بنابراین شما باید آگاه باشید که مخاطبین شما چه مطالبی را می خواهند مطالعه کنند و شما تمرکز خودتان را روی آن مطلب بگذارید تا بتوانید یک نتیجه خوبی بگیرید ایجاد محتوا بستگی به بازار هدف شما دارد.منبع: https://blog.shopinhome.com

https://www.facebook.com/shopinhomeco

https://twitter.com/shopinhomecom

https://plus.google.com/+Shopinhome

https://www.linkedin.com/company/shopinhome

https://www.pinterest.com/shopinhomecom

https://www.instagram.com/shopinhomecoتاریخ : جمعه 17 اسفند 1397 | 11:27 ب.ظ | نویسنده : مدیر | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات