تبلیغات
شرکت ها و سازمان های خدماتی - اقامت استرالیا از طریق ویزای تخصص یا مهارتی

اقامت استرالیا از طریق ویزای تخصص یا مهارتی


http://rupload.ir/upload/xeprk8ot41a1r9u63i1.png


اقامت استرالیا از طریق ویزای تخصص یا مهارتی

اقامت استرالیا از طریق ویزای مهارتی استرالیا، یا همان ویزای تخصصی، همواره یکی از مهمترین اولویت های دولت استرالیا بوده است.  افراد متخصص معمولا کمترین استفاده از بودجه و منابع دولتی را دارند، آنها کمترین درصد بیکاری و بالاترین میزان سودآوری برای جامعه را دارند به همین دلیل سالانه حدود ۵۰ هزار نفر در رشته های مختلف کاری و مهارتی از سرتاسر دنیا وارد استرالیا می شوند.

همچنین کم بودن نیروی کاری ماهر در استرالیا همواره دغدغه بزرگی برای این کشور بوده است و به همین دلیل برای غلبه بر این مشکل  اداره مهاجرت استرالیا آمار مهاجرین استرالیا را از طریق تخصص و کار افزایش داده و متعاقبا سرعت دریافت اقامت استرالیا برای زندگی در ایالت های استرالیا از این طریق را به طرز چشمگیری بالاتر برده است. به صورتی که اگر چندین سال پیش متقاضیان دریافت ویزای مهارتی استرالیا ۳ سال و حتی بیشتر در انتظار دریافت این ویزا می بودند، امروزه این مدت به کمتر از ۱ سال و در بسیاری مواقع کمتر از ۶ ماه رسیده است.

 


جامع ترین بانک اطلاعات تحصیل در استرالیا

تحصیل در استرالیا بدون شک یکی از مهمترین تجربه های شما در زندگی خواهد بود. استرالیا سومین کشور، بعد از آمریکا و انگلیس، از لحاظ پذیرش دانشجو در دنیا می باشد به طوری که سالانه بالغ بر ۷۰۰ هزار دانشجوی بین المللی از سرتاسر دنیا جهت تحصیل در یکی از دانشگاه های استرالیا وارد این کشور می شوند.

بدون شک این یک فرصت بسیار بزرگ برای ارتقای دانش و ارتقای تجربه بین المللی شما می باشد. استرالیا دارای ۴۰ دانشگاه می باشد که تمامی آن ها در لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم می باشند، همچنین دانشگاه های گروه هشت همگی جز برترین دانشگاه های دنیا می باشند.

شهریه دانشگاه های استرالیا ممکن است کمی بیشتر از دانشگاه های کانادا و اروپا باشد، ولی کیفیت زندگی، آب و هوای بسیار مطبوع و دستمزد کار  نیز به موازات آن بالاتر از سایر کشور ها می باشد که این شرایط تحصیل در استرالیا را ارزنده مینماید.

 


مزایای سرمایه گذاری در استرالیا چیست؟

استرالیا محیطی امن، راحت و بدون ریسک را برای سرمایه گذاران فراهم کرده است. هر ساله افراد بسیار زیادی از سرتاسر دنیا برای سرمایه گذاری در استرالیا وارد این کشور می شوند و علاوه بر راه اندازی بیزینس یا سرمایه گذاری در بازارهای مالی استرالیا، اقامت این کشور را نیز کسب می کنند.

کارآفرینان ایرانی از بین کشورهای جهان، استرالیا را به عنوان اولین مقصد سرمایه گذاری در نظز می گیرند و طبق آمار رسمی استرالیا مقصد اول سرمایه گذاران ایرانی می باشد. یکی از مهمترین دلایل افزایش ویزاهای سرمایه گذاری و کارآفرینی استرالیا راحت بودن دریافت این ویزا به نسبت کشور های کانادا و آمریکا می باشد.با توجه به مطالب فوق، سرمایه گذاری در استرالیا میتواند جزء گزینه های بسیار خوب و مطمئن برای شما باشد.

 

 

ویزای توریستی استرالیا

سفر به استرالیا بدون شک یکی از بهترین تجربه های زندگی هر شخص خواهد بود، استرالیا علاوه بر اینکه از پیشرفته ترین کشورهای جهان می باشد، دارای مناطق تاریخی زیبا و طبیعت بی نظیر می باشد و همه ساله افراد مختلفی از سرتاسر جهان برای بازدید به استرالیا سفر می کنند.

ویزای توریستی استرالیا برای افرادی است که می خواهند برای مسافرت ، و یا دیدار اهالی خانواده از جمله والدین، فرزندان، برادر، خواهر یا فامیل و یا دیدن فرهنگ استرالیا به این کشور سفر کنند. همچنین افرادی که قصد دارند برای قرارهای کاری، ملاقات های تجاری و یا شرکت در سمینارها به استرالیا سفر کنند می توانند از طریق ویزای توریستی استرالیا اقدام کنند.


منبع : وکیل رسمی مهاجرت به استرالیا

 تاریخ : پنجشنبه 16 بهمن 1393 | 08:25 ب.ظ | نویسنده : بک لینک سنتر | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.